02. 07. pazartesi

20:30 – ჩეხური


03. 07. salı

19:00 – Turecko

Tuna Kiremitçi:

20:30 – პოლონეთი


04. 07. çarşamba

19:00 – Turecko

Nedim Gürsel:

20:30 – ჩეხური


05. 07. perşembe

19:00 – Turecko

Ayfer Tunç:

20:30 – ჩეხური


06. 07. cuma

19:00 – Turecko

Gonca Özmen:

20:30 – ჩეხური


07. 07. cumartesi

19:00 – Turecko

Gökçenur Ç.:

19:00 – ჩეხური

Petr & Pavel Hruškovi:


08. 07. pazar

19:00 – Turecko

Gaye Boralioğlu:

20:30 – ჩეხური


09. 07. pazartesi

19:00 – Turecko

Murat Uyurkulak:

20:30 – ჩეხური

Arnošt Goldflam:


10. 07. salı

19:00 – Turecko

Aslı Perker:

20:30 – ჩეხური


11. 07. çarşamba

19:00 – Turecko

Haydar Ergulen:

20:30 – პოლონეთი


12. 07. perşembe

19:00 – Turecko

Çiler İlhan:

20:30 – ჩეხური


13. 07. cuma

19:00 – Turecko

Oya Baydar:

20:30 – პოლონეთი


14. 07. cumartesi

19:00 – Turecko

Ayşegül Çelik:

20:30 – ჩეხური


15. 07. pazar

19:00 – Turecko

Efe Duyan:

20:30 – სლოვაკეთი

Daniel Majling:


16. 07. pazartesi

19:00 – Turecko

Saygın Ersin:

20:30 – ჩეხური


17. 07. salı

19:00 – Turecko

Necla Kelek:

20:30 – პოლონეთი

Paweł Sołtys:


18. 07. çarşamba

19:00 – Turecko

Murat Özyaşar:

20:30 – ჩეხური


19. 07. perşembe

19:00 – Turecko

Murathan Mungan:

20:30 – სლოვაკეთი

Erik Jakub Groch:


20. 07. cuma

19:00 – Turecko

Haydar Karataş: Zaza

20:30 – ჩეხური


21. 07. cumartesi

19:00 – Turecko

Özgür Mumcu:

20:30 – უკრაინა

Dmytro Lazutkin:


22. 07. pazar

19:00 – Turecko

Pelin Özer:

20:30 – უკრაინა

Victoria Amelina:


23. 07. pazartesi

19:00 – Turecko

Behçet Çelik:

20:30 – პოლონეთი

Jerzy Kronhold:


24. 07. salı

19:00 – Turecko

Faruk Duman:

20:30 – ჩეხური


25. 07. çarşamba

19:00 – Turecko

Sema Kaygusuz:

20:30 – სლოვაკეთი

Dušan Vicen:


26. 07. perşembe

19:00 – Turecko

Bora Abdo:

20:30 – პოლონეთი

Weronika Gogola:


27. 07. cuma

19:00 – Turecko

Lale Müldür:

20:30 – ჩეხური

Vít Kremlička


28. 07. cumartesi

19:00 – Turecko

İskender Pala:

20:30 – ჩეხური

Standa Biler:


29. 07. pazar

19:00 – Turecko

Hatice Meryem:

20:30 – სლოვაკეთი

Michal Hvorecký:


30. 07. pazartesi

19:00 – Turecko

Şebnem İşigüzel:

20:30 – სლოვაკეთი

Jakub Juhás:


31. 07. salı

19:00 – Turecko

Yadé Kara:

20:30 – უკრაინა

Ostap Drozdov:


01. 08. çarşamba

19:00 – Turecko

Tarik Tufan:

20:30 – ჩეხური

Martin C. Putna:


02. 08. perşembe

19:00 – Turecko

Sedat Demir:

20:30 – ჩეხური

Eva Turnová:

ახალი ამბები