03. 07. pondělí – ორშაბათი

19:00 – Gruzie

Datho Turašvili: Džínová generace

20:30 – Česko

Jaroslav Erik Frič: Můžu ti říct svůj sen?


04. 07. úterý – სამშაბათი

19:00 – Gruzie

Aka Morčiladze: Emancipovat čtenáře

20:30 – Česko

Ostravská sajtna: Koks, prach, oheň 2


05. 07. středa – ოთხშაბათი

19:00 – Gruzie

Paata Šamugia: Muž v tygří kůži

20:30 – Slovensko

Michal Havran: Havran? Je to tak!


06. 07. čtvrtek – ხუთშაბათი

19:00 – Gruzie

Mariam Ciklauri: Tradice, modernita, básně

20:30 – Polsko

Małgorzata Rejmer: Milovnice osobitých příběhů


07. 07. pátek – პარაკსკევი

19:00 – Gruzie

Thamtha Melašvili: Nový, výrazný hlas

20:30 – Česko

Tomáš Vůjtek: Příběh opravdového herce


08. 07. sobota – შაბათი

19:00 – Gruzie

Beso Chvedelidze: Gruzín z Káthmándú

20:30 – Česko

Vít Kremlička: Marimbo & medy


09. 07. neděle – კვირა

19:00 – Gruzie

Eka Khevanišvili: Evakuační plán

20:30 – Slovensko

Marek Vadas: Čierna na čiernej


10. 07. pondělí – ორშაბათი

19:00 – Gruzie

Diana Anfimiadi: Věštit z marmelády

20:30 – Česko

Roman Szpuk: Kámen, chorál, tkaničky


11. 07. úterý – სამშაბათი

19:00 – Gruzie

Lela Samniašvili: Neexistuje žena básnířka

20:30 – Česko

Oldřich Janota: Dokážeš letět?


12. 07. středa – ოთხშაბათი

19:00 – Gruzie

Zaza Koškadze: Zombie, která měla ráda literaturu

20:30 – Česko

Marek Šindelka: Vidění se neztratilo


13. 07. čtvrtek – ხუთშაბათი

19:00 – Gruzie

Nika Džordžaneli: Tomu, kdo přišel včas

20:30 – Polsko

Stanisław Łubieński: Birding Compulsive Disorder


14. 07. pátek – პარაკსკევი

19:00 – Gruzie

Nene Kvinikadze: Jednohlasně

20:30 – Česko

Ondřej Štindl: Hranice za svitu měsíce


15. 07. sobota – შაბათი

19:00 – Gruzie

Ana Kordzaia-Samadašvili: Jsem už přece velká holka

20:30 – Slovensko

Ondrej Štefánik: Paula, pštros a mesto


16. 07. neděle – კვირა

19:00 – Gruzie

Rezo Thabukašvili: Třetí oko

20:30 – Slovensko

Silvester Lavrík: Lavrík mnohorozmerný


17. 07. pondělí – ორშაბათი

19:00 – Gruzie

Giorgi Arabuli: Hledat sebe, hledat Boha

20:30 – Ukrajina

Oleksij Čupa: Syn doněckého slamu


18. 07. úterý – სამშაბათი

19:00 – Gruzie

Bathu Danelia: Láska je přítěž

20:30 – Slovensko

Peter Repka / Ivan Štrpka: Bežci osameli...


19. 07. středa – ოთხშაბათი

19:00 – Gruzie

Giorgi Lobžanidze: Mystika

20:30 – Česko

Alexej Sevruk: Paradoxy navrtávaný svět


20. 07. čtvrtek – ხუთშაბათი

19:00 – Gruzie

Bekha Khurchuli: Konec věty

20:30 – Česko

Michal Viewegh: Viewegh v renaultu


21. 07. pátek – პარაკსკევი

19:00 – Gruzie

Šotha Iathašvili: Na křídlech

20:30 – Česko

Ivan Klíma: Jak daleko je bezvadný den


22. 07. sobota – შაბათი

19:00 – Gruzie

Zurab Rthveliašvili: Performer-pionýr

20:30 – Česko

Anna Bolavá: Do dna, ke tmě


23. 07. neděle – კვირა

19:00 – Gruzie

Basa Džanikašvili: Co proti nám má člověk?

20:30 – Polsko

Zośka Papużanka: Přesně ví, o co jí jde


24. 07. pondělí – ორშაბათი

19:00 – Gruzie

Giorgi Kekelidze: Přiložilas mi řasy na řasy

20:30 – Ukrajina

Teťana Maljarčuk: Próza bez mezer


25. 07. úterý – სამშაბათი

19:00 – Gruzie

Thea Thophuria: Mátový mlat

20:30 – Polsko

Przemysław Witkowski: Král průšvihů, celebrita, virtuos slova


26. 07. středa – ოთხშაბათი

19:00 – Gruzie

Kato Džavachišvili: Surrealistické ikony

20:30 – Česko

Arnošt Goldflam: Příhoda, horror, Agátka


27. 07. čtvrtek – ხუთშაბათი

19:00 – Gruzie

Gaga Nachucrišvili: Za horizonty

20:30 – Česko

Martin Reiner: Reiner, jeden z milionu


28. 07. pátek – პარაკსკევი

19:00 – Gruzie

Ekaterine Togonidze: Už víc než rok jsem na tom takhle

20:30 – Polsko

Wojciech Górecki: Kavkazský triptych


29. 07. sobota – შაბათი

19:00 – Gruzie

Lela Kodalašvili: Odhalovat emoce

20:30 – Ukrajina

Olena Husejnova: Snílek-superhrdinka


30. 07. neděle – კვირა

19:00 – Gruzie

Zviad Ratiani: Láska, strach, smrt

20:30 – Česko

Ivan Binar: Jeníček v jámě peckové


31. 07. pondělí – ორშაბათი

19:00 – Gruzie

Davith Gabunia: Divadlo

20:30 – Slovensko

Vladimír Balla: Kafka? Balla!


01. 08. úterý – სამშაბათი

19:00 – Gruzie

Lia Likhokeli: Smích deviho ženy

20:30 – Slovensko

Monika Kompaníková: Obracať slová, hľadať poradie


02. 08. středa – ოთხშაბათი

19:00 – Gruzie

Erekle Deisadze: Systém musí pryč

20:30 – Česko

Petr Hruška: Vlastní, nevlastní, Hruška